قوانین و مقررات

کاربر گرامی به سایت رسمی زیتون الکترونیک خوش آمدید. لطفا شرایط و قوانین زیر را به دقت مطالعه نمایید. استفاده شما از سایت زیتون الکترونیک و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی زیتون الکترونیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود.

منظور از شرکت، گروه زیتون الکترونیک است

منظور از مشتری و کاربر شخص استفاده کننده از خدمات سایت زیتون الکترونیک است

 

ضمانت محصولات

 • محصولات شرکت در حالت ضمانت بدون قید و شرط بدین صورت است که هر گاه دستگاه دچار مشکل شد و کارایی لازم را نداشت و عامل آن حوادث، اشتباهات و یا اتفاقات غیر عمدی مانند نواسانات شبکه، و … باشد شامل ضمانت می باشد.
 • تشخیص عمدی یا غیر عمدی بودن علت مشکل به وجود آمده بر عهده شرکت است
 • دستگاه در صورتی که دچار مشکل اساسی شده باشد تعویض و در غیر این صورت تعمیر می شود.
 • در صورتی که هر یک از محصولات شامل قوانین ضمانت باشد، هزینه تعمیر یا تعویض آن بر عهده شرکت است.
 • هزینه حمل محصول به شرکت جهت برخورداری از ضمانت، به عهده مشتری است مگر آنکه عامل مشکل ایجاد شده در محصول، شرکت باشد.
 • برای برخورداری از ضمانت، باید همراه محصول کارت ضمانت آن که شامل تاریخ خرید و مهر فروشنده باشد ارسال شود.
 • شماره سریال مندرج بر روی محصول و کارت ضمانت باید با هم مطابقت داشته باشد.

موارد عدم شمول ضمانت

این موارد شامل ضمانت نمی شود:

 • شکستگی در محصول (اعم از زمین خوردگی، پرتاب شدن محصول، حمل نادرست  و…)
 • عدم وجود کارت ضمانت
 • باز شدن دستگاه
 • خط خوردگی یا پارگی شماره سریال
 • انقضای و مدت ضمانت

نحوه ارسال و حمل و نقل

ارسال کالا به صورت زیر است

 • ارسال کالا به انتخاب کاربر و به طور پیش فرض از طریق پست یا تپاکس صورت می گیرد
 • در صورتی کاربر که تحویل کالا را به نحو دیگری خواستار هست موقع ثبت سفارش قید شود.
 • ارسال کالاهایی که تا ساعت 10 صبح ثبت نهایی شوند همان روز و بعد از آن در روز بعد ارسال می شود
 • هزینه ارسال به عهده خریدار است مگر در مواردی که شرکت اعلام کند مانند جشنواره ها فروش ویژه و…
 • زیتون الکترونیک همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است

شرایط مرجوع محصولات

در صورتی که محصولات تولیدی شرکت دچار مشکل شود و طبق ضوابط ضمانت نامه مشمول ضمانت شوند می توانید محصول را برای شرکت ارسال و محصول جایگزین یا محصول سالم دریافت کنید

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق ایمیل Info@ZeytonElectronic.com یا «فرم درخواست رسیدگی» به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق ایمیل Info@ZeytonElectronic.com یا «فرم درخواست رسیدگی» به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.

ضمانت 7 روزه بازگشت وجه:‌ خریدار به مدت 7 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه و بسته بندی بیرونی (جعبه مادر) به عهده خریدار میباشد.

حریم خصوصی

 • زیتون الکترونیک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و آن را حفظ می‏‌کند.
 • سایت زیتون الکترونیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 • زیتون الکترونیک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. از جمله این تکنولوژی پروتکل SSL می باشد .
 • کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت زیتون الکترونیک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای زیتون الکترونیک محفوظ است.
 • در صورت استفاده از هر یک از خدمات زیتون الکترونیک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

مالکیت معنوی و محتوا

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی زیتون الکترونیک شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی زیتون الکترونیک می باشد.

زیتون الکترونیک نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی خدمات خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است هر چند زیتون الکترونیک تمام تلاش خود را برای ارائه محتوای درست دارد ولی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت کاملا عاری از خطا باشد.

ممکن است کالای ارسالی با کالای داخل سایت تفاوت جزیی ظاهری داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی زیتون الکترونیک هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت زیتون الکترونیک تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.