فروش منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت

خرید و فروش عمده منبع تغذیه سوئیچینگ

منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی را ارزان بخرید 😉

منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی از نظر کارایی و قیمت بسیار متفاوت بوده که این موضوع در نحوه خرید نیز تأثیر مستقیم خواهد گذاشت. نرخ عمده انواع منبع تغذیه سوئیچینگ با توجه به نوسانات حاکم در بازار بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.
بدون شک یکی از اجزای مهم انواع تابلو برق اعم دستگاهای صنعتی ، تابلو برق ماشین سازی و CNC ، منبع تغذیه  آن است که وظیفه اصلی تامین جریان برق  را بر عهده دارد.

منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی شرکت زیتون الکترونیک عمدتا در دو  جریانA1    ، 2.5 A و  بیشتر  قابل تولید میشوند .

فروش منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی ایرانی با قیمت ارزان

منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی در بازارهای تجاری هم در برندهای داخلی و هم در برندهای خارجی عرضه می شوند.

قیمت فروش منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی با برندهای خارجی در بازار ها بیشتر از برندهای ایرانی است و این تفاوت قیمت مربوط به تفاوت کیفیت تولیدی این دستگاه ها بر می گردد. با این حال کیفیت نمونه ایرانی نیز خوب بوده و از محبوبیت زیادی برخوردار است.

خوشبختانه منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی ایرانی در مقابله با منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی خارجی نیز دارای کیفیت مشابه هستند

تولید منبع تغذیه صنعتی
منبع تغذیه ریلی

منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی با کیفیت رقابتی

منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت  با کیفیت باید به گونه ای باشد که  داری حفاظت اتصال کوتاه  باشد  و از طرفی دارای مشخصات زیر باشد:

 • بازدهی  بالا منبع تغذیه سوئیچینگ : بدون شک در دنیای امروزی نیاز ما به انرژی زیاد شده‌است و در نتیجه باید مدیریت بهتری روی مصرف انرژی الکتریکی داشته باشیم، پس اگر بخواهیم در طراحی مدار میزان مصرف انرژی را مد نظر قرار دهیم ،باید در مدارمان جایی برای منبع تغذیه سوئیچینگ در نظر داشته باشیم. این منابع تغذیه اغلب دارای راندمان بالای 85 درصد هستند و توانسته‌اند اتلاف انرژی که یکی از مشکلات اصلی زندگی بشر در عصر حاضر است را تا حد زیادی کاهش دهند.
 • اندازه کوچکتر و وزن کم : برای تبدیل ولتاژ ۱۲ ولت DC به ۵ ولت DC با جریان حداکثر ۱ آمپر می‌توان از یک رگولاتور خطی استفاده کنیم که البته از اتلاف بسیار بیشتری نسبت به رگولاتورهای سوئیچینگ برخوردار است. اما برای مثال اگر بخواهیم برق شهر که دارای ولتاژ ۲۲۰ ولت AC هست را به ۵ ولت DC تبدیل کنیم ابتدا به یک ترانس با وزن و حجم نسبتا زیاد و سپس یک یکسو ساز و خازن ظرفیت بالا نیاز داریم. روی هم رفته این مدار فضای زیادی را اشغال می‌کند ولی با طراحی یک منبع تغذیه سوئیچینگ با همین مشخصات در یک فضای حداکثر ۲ در ۳ سانتیمتر با وزن بسیار کمتر قابل پیاده‌سازی است. مانند اکثر شارژرهای گوشی‌های موبایل که از منابع تغذیه سوییچینگ بهره می‌برند.
 • قیمت ارزان : اگر بخواهیم از یک ترانس برای تبدیل AC به DC استفاده کنیم در شرایطی که جریان خروجی ترانس بیش از 2 آمپر باشد ترانسفورماتور به تنهایی و بدون در نظر گرفتن مدار یکسوساز و تثبیت‌کننده علاوه بر وزن بسیار سنگین در بسیاری از موارد قیمت دو تا چند برابری نسبت به مدارات سوئیچینگ در بر خواهد داشت.
 • بدون نیاز به خنک سازی :منبع تغذیه سوئیچینگ بگونه ای طراحی شده که نیاز به دستگاه خنک سازی جداگانه نداشته باشد چرا که اولا منبع تغذیه سوئیچینگ ریلی گرمای خیلی کمی تولید می‌کند و حداکثر دمای آن در بدترین حالت به 60 درجه سانتی گراد می‌رسد. تعبیه راه‌های هوایی بر روی بدنه برای تبادل گرما، به خنک سازی بیشتر آن کمک کرده است. همچنین استفاده از هیت سینک (Heat sink) داخلی کارا، سیستم خنک سازی منبع تغذیه سوئیچینگ را تکمیل‌تر نموده است.
 • حفاظت طلایی شوک الکتریکی: منبع تغذیه صنعتی ریلی زیتون الکترونیک با دارا بودن حفاظت شوک الکتریکی باعث شده هم در مد مشترک (مثلا هنگام رعد و برق که هم روی نول و هم روی فاز جریانی ناگهانی بزرگی ایجاد می‌کند) و هم در مد دیفرانسیل (مثلا هنگام راه انداری موتورهای الکتریکی القایی که جهش ناگهانی ولتاژ را شاهد هستیم) از منبع تغذیه سوئیچینگ به خوبی محافظت نماید.
 • مجهز بودن به سافت استارت (soft start) :یکی دیگر از مزیت‌های منابع تغذیه سویئچینگ زیتون الکترونیک است. سافت استارت یا همان شروع نرم سبب می‌شود وقتی ولتاژ ورودی به حد مجاز خود رسید ولتاژ خروجی را تثبیت کرده و وصل نماید. در صورتی که این ویژگی در منبع تغذیه سوئیچینگ نباشد سبب آسیب‌های جدی به منبع تغذیه و دیگر تجهیزات متصل به آن می‌شود. این ویژگی در تجهیزاتی که نسبت به ولتاژ ورودی خود حساس هستند اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند.
 • حفاظت اضافه جریان یا اضافه بار (Overload Protection or Over Current): منبع تغذیه صنعتی ریلی چون مجهز به مد حفاظتی اضافه جریان یا اضافه بار هست مانع از افزایش جریان خروجی از یک حد معین می‌شود. در این حالت جریان ثابت است. همچنین وقتی که منبع تغذیه با اضافه جریان یا اضافه بار در ورودی مواجه شود در مد حفاظتی اضافه جریان مانع از افزایش جریان ورودی به دستگاه می‌شود.
 • حفاظت اتصال کوتاه (Short Circuit Protection): در صورت اتصال کوتاه سیم‌های خروجی، منبع تغذیه سوئیچینگ به طور خودکار خاموش و پس از رفع مشکل به طور خودکار مجددا روشن می‌شود اتصال کوتاه سیم‌های ورودی مساله‌ای برای دستگاه به وجود نمی‌آورد.
 • راندمان حداکثری منبع تغذیه صنعتی : طراحی داخلی منبع تغذیه به گونه‌ای بوده است که بازدهی بیش از 90 درصد را به ارمغان آورده است که در مقایسه با دیگر منابع تغذیه موجود مقدار قابل توجهی است. این باعث شده که وقتی منبع تغذیه در حالت بدون بار روشن است مصرف بسیار ناچیزی داشته باشد. از سوی دیگر ریپل و نویز منبع تغذیه سوئیچینگ بسیار کم و کمتر از 0.1 ولت می باشد. اما تعبیه ارت در مدار سبب تخلیه بار از طریق ترمینال تعبیه شده اضافی شده و سبب حفاظت انسان در شوک الکتریکی می‌گردد.
 • نصب آسان منبع تغذیه سوئیچینگ : منبع تغذیه سوئیچینگ ریلی زیتون الکترونیک به صورت اصولی طراحی شده است. قالب از نوع ریلی 35 میلی متری (Din rail) است این امر باعث شده منبع تغذیه سوئیچینگ بسیار سریع و آسان روی ریل های صنعتی با کدهای TS35/7.5 و TS35/15 نصب گردد. از سوی دیگر برای گرما زدایی بهتر دستگاه راه‌های هوایی مناسبی ایجاد شده که علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا، سبب خنک‌تر شدن آن می‌شود.
فروش منبع تغدیه سوئیچینگ 24 ولت 2/5 آمپر
خرید منبع تغدیه سوئیچینگ 24 ولت 2/5 آمپر

قیمت انواع منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت  2.5 A 

قیمت  انواع منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی با توجه به نوع عملکرد متفاوتی که در اختیار دارند، بسیار متفاوت خواهد بود.
به طور کلی قیمت منبع تغذیه  مناسب برای انواع تابلو برق ماشین آلات صنعتی  با در نظر گرفتن فاکتورهای زیر انجام می گیرد:

 • نوع منبع تغذیه ریلی یا کف خواب
 • کیفیت قطعات مورد استفاده در طراحی منبع تغذیه سوئیچینگ
 • بدنه مقاوم
 • مقاومت در برابر اتصال کوتاه
 • گارانتی منبع تغذیه سوئیچینگ 
فروش منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت 2/5 آمپر
تولید منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت 1 آمپر

فروش عمده منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی

خرید منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی معمولا با نرخ عمده و توسط نمایندگی های شرکت زیتون الکترونیک انجام می گیرد که تعداد زیادی از این منابع تغذیه سوئیچینگ را در اختیار دارند.
بهترین نمونه منبع تغذیه سوئیچینگ دارای ویژگی های زیر می باشند:

 • سیستم حفاظت اتصال کوتاه
 • قابلیت منبع سوییچینگ رله ای بوده.
 • امکان کنترل لحظه به لحظه ولتاژ خروچی را به مصرف کننده می دهد.
 • دارای جریان آمپر 1 , 2/5 است.
 • راندمان بالایی را داشته.
 • اتلاف انرژی حداقلی را به دنبال دارد.
 • ابعاد و سایز استاندارد و قابل حملی را دارد.
 • وزن سبکی را داشته.
 • مجهز به یک تجهیز سایز کوچک بوده.
 • توانایی تغذیه بارهای پرمصرف را به سادگی دارد.
 • نصب  آسانی داشته باشد .
 • دارای ضمانت نامه معتبر و پشتیبانی خریدار  باشد

مشخصات فنی محصولات شرکت زیتون الکترونیک

استانشهرعنواننوع مرکزآدرسشماره تلفن
اصفهاناصفهانصنایع برق دادخواهنمایندگیاصفهان - پل فردوسی - نبش فردوسی- صنایع برق دادخواه031-32224562
تهرانتهراننگار صنعت سازانعامل فروشتهران- لاله زار جنوبی - پاساژ بوشهری - پلاک 15021-36614684
تهرانتهران الکترو استارنمایندگیتهران لاله زار جنوبی جنب بانک ملی پاساژ جهان طبقه ی زیرهمکف پلاک 12021-36915745
خراسان رضویمشهدسیماتیک کنترلعامل فروشمشهد مقدس - سنایی - میدان صاحب الزمان - مجتمع برق و الکترونیک سبحان - طبقه منفی یک - واحد 4051-37133771
قمقمکنترل صنعت بیناعامل فروشقم - خیابان بهشتی- 24 متری مطهری -کوچه1 پلاک2025-36648038
قمقمتابلو سازان جاسبعامل فروشقم- شهرک صنعتی شکوهیه - فاز۲ -خیابان کلاهدوز نهم - پلاک ۹۱۹025-33342929
یزدیزدایمن کنترل موتور ایستاتیس
عامل فروشیزد - بلوار جمهوری - مابین کوچه 34 و 36035-35249290

ضمانت نامه منبع تغدیه سوئیچینگ

فروش عمده منبع تغذیه سوئیچینگ 24 ولت ریلی

این مطالب را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed